Get Adobe Flash player

Καλωσήρθατε

Καλωσήρθατε στην Ιστοσελίδα του Αθλητικού Ομίλου Χρυσούπολης.
Εδώ θα βρίσκετε νέα, ανακοινώσεις και οτιδήποτε άλλο αφορά το σύλλογό μας (πχ εκδηλώσεις κλπ)  
Παρακαλούνται όσοι έχουν φωτογραφίες, δημοσιεύσεις ή οποιοδήποτε άλλο υλικό αφορά το σύλλογο να έρθουν σε επαφή μαζί μας μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας την οποία μπορείτε να βρείτε εδώ. Κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"


LiveScores

powered by στοιχημα

Είστε εδώ

Αρχική

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Στις 24 Νοεμβρίου ξεκινάει το πρωτάθλημα βόλεϊ κορασίδων-παγκορασίδων της ΕΣΠΕΘΡΑΝΜΑΚ με τον Α.Ο.Χρυσούπολης να αγωνίζεται στην Ξάνθη κόντρα στον Ερμογένη.Τα δύο πρωταθλήματα  ακολουθούν το ίδιο πρόγραμμα.
 
Το πρόγραμμα:
Πρωτάθλημα Κορασίδων
Β’ Όμιλος
1η αγωνιστική
24/11: Ερμογένης Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης
24/11: Θράκες Ξάνθης-Ανδροσθένης Θάσου
Ρεπό: ΑΕ Κομοτηνής
2η αγωνιστική
1/12: ΑΕ Κομοτηνής-Ερμογένης Ξάνθης
1/12: ΑΟ Χρυσούπολης-Θράκες Ξάνθης
Ρεπό: Ανδροσθένης Θάσου
3η αγωνιστική
8/12: Θράκες Ξάνθης-ΑΕ Κομοτηνής
8/12: Ανδροσθένης Θάσου-ΑΟ Χρυσούπολης
Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης
4η αγωνιστική
15/12: ΑΕ Κομοτηνής-Ανδροσθένης Θάσου
15/12: Ερμογένης Ξάνθης-Θράκες Ξάνθης
Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης
5η αγωνιστική
22/12: ΑΟ Χρυσούπολης-ΑΕ Κομοτηνής
22/12: Ανδροσθένης Θάσου-Ερμογένης Ξάνθης
Ρεπό: Θράκες Ξάνθης
6η αγωνιστική
12/1: ΑΟ Χρυσούπολης-Ερμογένης Ξάνθης
12/1: Ανδροσθένης Θάσου-Θράκες Ξάνθης
Ρεπό: ΑΕ Κομοτηνής
7η αγωνιστική
19/1: Ερμογένης Ξάνθης-ΑΕ Κομοτηνής
19/1: Θράκες Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης
Ρεπό: Ανδροσθένης Θάσου
8η αγωνιστική
26/1: ΑΕ Κομοτηνής-Θράκες Ξάνθης
26/1: ΑΟ Χρυσούπολης-Ανδροσθένης Θάσου
Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης
9η αγωνιστική
9/2: Ανδροσθένης Θάσου-ΑΕ Κομοτηνής
9/2: Θράκες Ξάνθης-Ερμογένης Ξάνθης
Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης
10η αγωνιστική
16/2: ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Χρυσούπολης
16/2: Ερμογένης Ξάνθης-Ανδροσθένης Θάσου
Ρεπό: Θράκες Ξάνθης
Πρωτάθλημα Παγκορασίδων
Β’ Όμιλος
1η αγωνιστική
24/11: Ερμογένης Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης
24/11: Θράκες Ξάνθης-Ανδροσθένης Θάσου
Ρεπό: ΑΕ Κομοτηνής
2η αγωνιστική
1/12: ΑΕ Κομοτηνής-Ερμογένης Ξάνθης
1/12: ΑΟ Χρυσούπολης-Θράκες Ξάνθης
Ρεπό: Ανδροσθένης Θάσου
3η αγωνιστική
8/12: Θράκες Ξάνθης-ΑΕ Κομοτηνής
8/12: Ανδροσθένης Θάσου-ΑΟ Χρυσούπολης
Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης
4η αγωνιστική
15/12: ΑΕ Κομοτηνής-Ανδροσθένης Θάσου
15/12: Ερμογένης Ξάνθης-Θράκες Ξάνθης
Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης
5η αγωνιστική
22/12: ΑΟ Χρυσούπολης-ΑΕ Κομοτηνής
22/12: Ανδροσθένης Θάσου-Ερμογένης Ξάνθης
Ρεπό: Θράκες Ξάνθης
6η αγωνιστική
12/1: ΑΟ Χρυσούπολης-Ερμογένης Ξάνθης
12/1: Ανδροσθένης Θάσου-Θράκες Ξάνθης
Ρεπό: ΑΕ Κομοτηνής
7η αγωνιστική
19/1: Ερμογένης Ξάνθης-ΑΕ Κομοτηνής
19/1: Θράκες Ξάνθης-ΑΟ Χρυσούπολης
Ρεπό: Ανδροσθένης Θάσου
8η αγωνιστική
26/1: ΑΕ Κομοτηνής-Θράκες Ξάνθης
26/1: ΑΟ Χρυσούπολης-Ανδροσθένης Θάσου
Ρεπό: Ερμογένης Ξάνθης
9η αγωνιστική
9/2: Ανδροσθένης Θάσου-ΑΕ Κομοτηνής
9/2: Θράκες Ξάνθης-Ερμογένης Ξάνθης
Ρεπό: ΑΟ Χρυσούπολης
10η αγωνιστική
16/2: ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Χρυσούπολης
16/2: Ερμογένης Ξάνθης-Ανδροσθένης Θάσου
Ρεπό: Θράκες Ξάνθης