Get Adobe Flash player

Καλωσήρθατε

Καλωσήρθατε στην Ιστοσελίδα του Αθλητικού Ομίλου Χρυσούπολης.
Εδώ θα βρίσκετε νέα, ανακοινώσεις και οτιδήποτε άλλο αφορά το σύλλογό μας (πχ εκδηλώσεις κλπ)  
Παρακαλούνται όσοι έχουν φωτογραφίες, δημοσιεύσεις ή οποιοδήποτε άλλο υλικό αφορά το σύλλογο να έρθουν σε επαφή μαζί μας μέσα από τη φόρμα επικοινωνίας την οποία μπορείτε να βρείτε εδώ. Κάθε βοήθεια είναι ευπρόσδεκτη.

Πηγή: Λογισμικό "Σήμερα"


LiveScores

powered by στοιχημα

Είστε εδώ

Αρχική

ΕΚΑΣΑΜΑΘ: ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΗΝ ΑΦΕΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΠΡΕΜΙΕΡΑΣ

Πρωτάθλημα Παίδων

Η πιο ενδιαφέρουσα από τις διοργανώσεις υποδομής της ΕΚΑΣΑΜΑΘ. Το καλό θέαμα, η αγωνιώδης εξέλιξη και οι ανατροπές δεν λείπουν ποτέ. Έχει και φέτος τις περισσότερες συμμετοχές. Οι 28 ομάδες χωρίστηκαν σε 4 ομίλους των «7». Οι πρώτες 2 κάθε ομίλου θα προκριθούν στη β’ φάση και θα σχηματίσουν δύο γκρουπ των «4». Ομοίως, οι πρώτες 2 από κάθε όμιλο θα περάσουν στην τελική φάση και θα παίξουν για τον τίτλο στο νέο γκρουπ που θα σχηματιστεί. Σε κάθε φάση οι ομάδες θα μεταφέρουν τα αποτελέσματα των μεταξύ τους αναμετρήσεων. Κάθε μία από τις 4 ομάδες που θα φτάσουν ως το τέλος θα δώσει συνολικά 20 αγώνες, πιο πολλούς δηλαδή από αυτές που θα λάβουν μέρος στο πρωτάθλημα των αντρών.

Η Καβάλα έχει 7 εκπροσώπους στη διοργάνωση που διασπάστηκαν για λόγους γεωγραφικούς σε δύο ομίλους: Ένωση, Αστέρας, Ηρακλής, Πάνθηρες, ΓΣ Ελευθερούπολης, ΑΟ Χρυσούπολης, Μακεδόνες Κρηνίδων. Οι όμιλοι της α’ φάσης: 

Α’ Όμιλος

Β’ Όμιλος

Γ’ Όμιλος

Δ’ Όμιλος

Ίκαροι Σερρών

ΚΑΟ Δράμας

Αστέρας Καβάλας

Αίας Κομοτηνής

Πανσερραϊκός

Απόλλων Δράμας

Πάνθηρες Καβάλας

Εθνικός Αλεξ/πολης

ΑΟ Σερρών

Τιτάνες Δράμας

ΑΟ Χρυσούπολης

Ολυμπιάδα Αλεξ.

ΑΕ Σέρρες

Μακεδόνες Κρηνίδων

Ασπίδα Ξάνθης

Αλέξανδρος Αλεξ.

Ρούπελ Σιδηρ/στρου

ΓΣ Ελευθερούπολης

Αρίων Ξάνθης

Θύελλα Φερρών

Ηράκλεια Σερρών

Ένωση Καβάλας

ΓΑΣ Κομοτηνής

Σπάρτακος Διδυμ.

Ορφέας Ν. Σκοπού

Ηρακλής Καβάλας

ΑΕ Κομοτηνής

Φιλία Ορεστιάδας

Το πρόγραμμα της 1ης αγωνιστικής

Α’ Όμιλος

28/9 (5μμ): ΑΕ Σέρρες-Ηράκλεια Σερρών

28/9 (3μμ): Πανσερραϊκός-Ίκαροι Σερρών

28/9 (3μμ): Ορφέας Νέου Σκοπού-Ρούπελ Σιδηροκάστρου

Ρεπό: ΑΟ Σερρών

Β’ Όμιλος

29/9 (3μμ): Τιτάνες Δράμας-Μακεδόνες Κρηνίδων

29/9 (7μμ): ΓΣ Ελευθερούπολης-ΚΑΟ Δράμας

29/9 (5μμ): Ένωση Καβάλας-Ηρακλής Καβάλας

Ρεπό: Απόλλων Δράμας

Γ’ Όμιλος

29/9 (5μμ): Ασπίδα Ξάνθης-Αρίων Ξάνθης

29/9 (2μμ): ΓΑΣ Κομοτηνής-ΑΟ Χρυσούπολης

28/9 (6μμ): ΑΕ Κομοτηνής-Πάνθηρες (ΑΟ Καβάλας)

Ρεπό: Αστέρας Καβάλας

Δ’ Όμιλος

29/9 (6μμ): Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Φιλία Ορεστιάδας

28/9 (4μμ): Αίας Κομοτηνής-Σπάρτακος Διδυμοτείχου

28/9 (3μμ): Ολυμπιάδα Αλεξανδρούπολης-Θύελλα Φερρών

Ρεπό: Αλέξανδρος Αλεξανδρούπολης

Οι πρωταθλητές των τελευταίων ετών

2000: ΑΣ Ξάνθης

2001: Αστέρας Καβάλας

2002: ΑΟ Κομοτηνής

2003: ΑΕ Σέρρες

2004: Ένωση Καβάλας

2005: ΑΣ Ξάνθης

2006: Ίκαροι Σερρών

2007: ΑΕ Σέρρες

2008: Αρίων Ξάνθης

2009: Ένωση Καβάλας

2010: Ένωση Καβάλας

2011: Ένωση Καβάλας

2012: Ένωση Καβάλας

2013: Τιτάνες Δράμας

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ (Γ ΟΜΙΛΟΣ)
2013-2014
1 ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
29/09/2013 1700 ΞΑΝΘΗΣ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ. ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
29/09/2013 1400 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
28/09/2013 1600 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
05/10/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ/ΜΠΑΛΤΑΤΖ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
06/10/2013 1500 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
06/10/2013 1500 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ρεπό: ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
13/10/2013 1500 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
13/10/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ. ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
06/10/2013 2000 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
19/10/2013 1400 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
20/10/2013 1500 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
20/10/2013 1500 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
27/10/2013 1500 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
27/10/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ. ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
26/10/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ/ΜΠΑΛΤΑΤΖ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Ρεπό: ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
6 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
03/11/2013 1500 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
02/11/2013 1700 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
03/11/2013 1300 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
Ρεπό: ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
7 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
10/11/2013 1400 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
10/11/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ/ΜΠΑΛΤΑΤΖ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
09/11/2013 1600 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΕΣ
2 ος ΓΥΡΟΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
17/11/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ/ΜΠΑΛΤΑΤΖ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
17/11/2013 1300 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
17/11/2013 1500 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
23/11/2013 1500 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
24/11/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
24/11/2013 1500 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Ρεπό: ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
01/12/2013 1700 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
01/12/2013 1500 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
01/12/2013 1500 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Ρεπό: ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
07/12/2013 1400 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
08/12/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
08/12/2013 1700 ΞΑΝΘΗΣ/ΜΠΑΛΤΑΤΖ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
Ρεπό: ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
15/12/2013 1500 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
15/12/2013 1700 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
15/12/2013 1300 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
Ρεπ’ο: ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
6 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
22/12/2013 1500 ΚΑΒΑΛΑΣ/ΠΟΤΑΜΟΥΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
21/12/2013 1500 ΞΑΝΘΗΣ/ΜΠΑΛΤΑΤΖ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ
22/12/2013 1700 ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
Ρεπό: ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ.
7 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
05/01/2014 1500 ΞΑΝΘΗΣ ΕΥΜΟΙΡΟΥ ΑΣΠΙΣ ΑΠΣ ΞΑΝΘ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΑΚΑΒΑΛΑΣ
05/01/2014 1300 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ ΑΡΙΩΝ ΓΑΣ ΞΑΝΘΗ
05/01/2014 1500 ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ/ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΑΕ ΜΓΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΚΑΒ
Ρεπό: ΠΑΝΘΗΡΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΚΑΛΑΘ/ΡΙΣΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ